Constellation

Coated Papers
Uncoated Whites

Predstavte si, že chcete dať svojmu projektu tvar. Predstavte si dva rôzne svety, jeden prírodný, druhý perleťový, ktoré môžu zakaždým oživiť inú textúru. Predstavte si vlny, plátno, drevo, lasery, kovy, povrch Mesiaca, geometrické línie a predstavivosť.
Kolekcia Constellation s certifikáciou FSC® ponúka razené papiere a kartóny z čistej ECF celulózy, vyrábané v jasne bielej nenatieranej variante Snow a natieranej perleťovej variante Jade. Papiere, ktoré vás posunú k hraniciam kreativity a čakajú len na to, ako ich potlačíte, aby boli ešte krajšie.

Nájsť CONSTELLATION na stranách 465, 515, 539, 457 z PaperBox, množstvá COATED PAPERS, UNCOATED WHITES.

Séria značiek:

Constellation Snow

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life Ph Neutral

Constellation Jade

Coated Papers
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life Ph Neutral
Constellation

Constellation

Constellation je vzorkovník Fedrigoni, ktorý obsahuje razené papiere a kartóny: Constellation Jade, Constellation Snow a Constellation Snow Label.
Constellation Snow a Constellation Jade sú ideálne na firemné propagačné materiály, obaly, pozvánky, vizitky, blahopriania, oznámenia, prílohy a brožúry.
Constellation Snow Label bol vyvinutý špeciálne pre sektor etikiet.

Zistiť viac
Dogma Brewery

Ukážka

Dogma Brewery

An amazing craft beer label. So dynamic, vivid, most of the details are with UV gloss varnish. If you are in doubt which craft beer to choose, this one definitely…
Zistiť viac

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára