Špeciálne vlastnosti
 

Špeciálne vlastnosti

 

Niektoré značky papierov Fedrigoni majú špeciálne vlastnosti, ktorými sa vyznačujú. Tiež je možné vytvárať špeciálne riešenia pridaním špecifických úprav k určitým typom papierov.

Home » Výrobky z papiera » Špeciálne vlastnosti

High barrier technológia 

High barrier technológia 

HBT je vode odolná úprava, ktorá je plne recyklovateľná a nemení odtieň, hmotnosť ani povrchovú úpravu papiera. Je vhodná na mnohé interiérové a exteriérové aplikácie a môže pomôcť znížiť množstvo plastových materiálov. Vyžiadajte si vzorky Splendorgel HBT alebo použite túto úpravu na akýkoľvek papier, aby ste vytvorili výrobok na mieru.

Ošetrenie proti poškriabaniu, odtlačkom prstov a mastnote

Ošetrenie proti poškriabaniu, odtlačkom prstov a mastnote

Použitím technológie odolnej proti poškriabaniu sa papier vyhne pridávaniu ochranného plastového obalu a laminovaniu. Podobne úprava proti odtlačkom prstov, ako je napríklad úprava na Imitline, sa dobre osvedčuje na výrobkoch, ktoré vyžadujú odolnosť proti oderu alebo roztrhnutiu. Na druhej strane, úprava proti mastnote je obzvlášť užitočná pre všetky výrobky, ktoré budú v úzkom kontakte s akoukoľvek olejovou zložkou, a to v potravinárskom aj kozmetickom odvetví. Ďalšie úpravy možno aplikovať proti plesniam alebo na odolnosť voči vode, napríklad na etikety na víno, ktoré sa umiestňujú do vedier s ľadom.

Natierané papiere - perleťové papiere

Natierané papiere - perleťové papiere

Náter, ktorý charakterizuje rôzne výrobky, nám umožňuje dosiahnuť rôzne povrchové úpravy, vynikajúcu kvalitu tlače a žiarivosť farieb. Podobne aj perleťový náter dodáva povrchovú úpravu, ktorá vytvára jedinečné a výrazné efekty. Existuje široká škála papierov s rôznymi povrchovými úpravami, ktoré sú riešením na rôzne potreby a výkonnosť tlače čím zabezpečujú vývoj koordinovanej grafiky a obalov.

 

Paper selector
Primer pre digitálnu tlač 

Primer pre digitálnu tlač 

Riešenia, ktoré vyhovujú rôznym technikám tlače, vrátane digitálnej tlače s certifikovanými papiermi pre tlač HP Indigo®: zaručújú široký výber a spoľahlivosť certifikovaných, kvalitných produktov pre dokonalú výťažnosť tlače.

 

Sortiment pre digitálnu tlač

Inovácie 

Používame najmodernejšie technológie na vytváranie vysokokvalitných výrobkov s čoraz menším vplyvom na životné prostredie: vyrábame naše papiere tak, aby boli recyklovateľné a obnoviteľné, čím vznikajú nové materiály.

 

Viac o udržateľnosti
Bespoke

Bespoke

Ak sa papier, ktorý si želáte, nenachádza v našom portfóliu, zvážte výrobu na mieru. Vďaka nášmu know-how vás spoločnosť Fedrigoni môže viesť k vytvoreniu výrobku na mieru, a to buď kombináciou existujúcich farieb, textúr a povrchových úprav, alebo vytvorením vlastných. Či už ide o papier alebo samolepiaci papier, každý zákazník môže popustiť uzdu svojej kreativite a vytvoriť dokonalé riešenie pre svoj projekt.  

 

Spoznaj bespoke