Paper Snap
 

Paper Snap

 

Jednoduché, účinné, všestranné: to sú niektoré z vlastností Paper Snap®, jednorázového obalu vyrobeného z papiera Fedrigoni. Predstavuje trvalo udržateľný vývoj v oblasti skladovania tekutých a krémových výrobkov.

Home » Výrobky z papiera » Single dose Paper Snap®

O čo ide? 

Na trhu je veľa polotekutých a krémových výrobkov v jednodávkových baleniach. Paper Snap® je k dispozícii v rôznych formátoch, ktoré vyhovujú vašim potrebám, pričom každý z nich obsahuje jednu dávku produktu. Jeho inovatívne vlastnosti, ktoré umožňujú mnoho variantov dizajnu, predstavujú významný vývoj vo svete obalov.

Stačí jedna ruka 

Stačí jedna ruka 

Vďaka jednoduchému použitiu ho môžu používať všetci, od detí až po starších ľudí: obal sa drží dvoma prstami na oboch koncoch a otvára sa preložením stredu na polovicu.

Papierové inžinierstvo

Papierové inžinierstvo

Paper Snap® je vyrobený z tepelne zatavených vrstiev laminovaného papiera. Spoločnosť Fedrigoni vyvinula papier so špecifickým zložením, ktoré umožňuje vynikajúci čistý rez, a teda aj otváranie. Vďaka tomu z obalu neuniká tekutina a dá sa veľmi ľahko otvoriť. Okrem toho neprítomnosť vzduchu vo vnútri zabezpečuje vysokú účinnosť uchovania obsahu.

Elegancia a imidž značky

Elegancia a imidž značky

Použitie papiera zaručuje vynikajúcu potlač, takže obal možno prispôsobiť akejkoľvek značke vrátane informácií o výrobku. Zaručuje originalitu, eleganciu a účinnosť.

Budúcnosť udržateľnosti je v papieri

Budúcnosť udržateľnosti je v papieri

Výrobok na jedno použitie je zvyčajne „jednorazový“ výrobok. Udržateľný prístup spoločnosti Fedrigoni viedol k vytvoreniu celopapierového obalu, ktorý sa úplne vyhýba použitiu plastu, a preto je plne recyklovateľný. Okrem toho si výrobný proces vyžaduje menšiu spotrebu energie a kompaktnosť obalov Paper Snap® znižuje aj náklady na prepravu.

Výsledok 

Výsledok 

Formát s jednou dávkou zaručuje nielen hygienu a bezpečnosť, ale vďaka odmeranému dávkovaniu výrobku zabraňuje aj plytvaniu. Okrem toho si výrobný proces vyžaduje menej energie a kompaktnosť systému Paper Snap® tiež znižuje náklady na prepravu.

S kým spolupracujeme 

Oblasti použitia sú široké, počnúc najnovšími hygienickými normami: obal môže obsahovať dezinfekčný gél na ruky alebo kozmetické krémy všetkých druhov, čo z neho robí ideálny obal na výrobu vzoriek výrobkov ponúkaných spotrebiteľom. Keďže roztok je vhodný na kontakt s potravinami, Paper Snap® je optimálny napríklad pre med, džemy, sirupy, kečup, majonézu, horčicu, roztierateľné syry a mnohé ďalšie.
 

Zistite viac
Udržateľnosť 

Udržateľnosť 

Spoločnosť Fedrigoni už mnoho rokov pracuje na neustálom zlepšovaní svojej podnikovej politiky prostredníctvom konkrétnych opatrení v oblasti obehového hospodárstva, výrobkov, recyklovateľnosti a opatrení na zníženie vplyvu na životné prostredie.
 

Zistite viac o našej ceste k udržateľnosti

Kontaktujte nás 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo ďalších informácií sme vám k dispozícii: staćí vyplniť nasledujúci formulár