Výroba na zákazku
 

Výroba na zákazku

 

Vďaka našej bohatej histórii, skúsenostiam, znalostiam a technológiám vytvárame papiere na mieru, či už ide o kombináciu farieb, textúr a povrchových úprav z nášho portfólia, alebo o vytvorenie vašich vlastných materiálov. 

Home » Výrobky z papiera » Výroba na zákazku

Vaša kreativita

Je ťažké určiť, čo všetko sa dá s Fedrigoni vytvoriť. Štúdia projektu na mieru si vyžaduje niekoľko fáz, do ktorých sa zapájajú výrobca, dizajnér a zákazník v neustálych a konštruktívnych rozhovoroch. Tento prístup zaručuje najlepší výsledok a dáva voľnosť vašej kreativite. Luxusné značky, móda a prestížne vína sú tie odvetvia, ktoré najviac hľadajú prvky, ktoré ich môžu odlíšiť od konkurencie, ale ad hoc riešenia možno vytvoriť pre každú značku, ktorá chce zdôrazniť svoju osobitosť.

Papier a produkcia

V snahe o neustále zlepšovanie a vývoj sa mnohé úspešné výrobky kombinujú s úpravami, ktoré bez narušenia ich charakteristických vlastností pridávajú novú hodnotu. Napríklad k výrobku Splendorlux, ktorý je známy svojím lesklým povrchom, možno pridať úpravu, ktorá ho robí ešte priezračnejším a predovšetkým odolnejším voči poškriabaniu. Týmto spôsobom sa vyhneme laminovaniu, ktoré sa s ním často spájalo, a celý materiál zostane plne recyklovateľný. 

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok alebo ďalších informácií sme vám k dispozícii: staćí vyplniť nasledujúci formulár