Papiere
 

Papiere

 

V spoločnosti Fedrigoni koexistuje tradícia a modernosť, pričom portfólio zahŕňa viac ako 2500 produktov: natierané, nenatierané, lesklé, reliéfne, perleťové papiere s nespočetnými gramážami a farbami. Široký výber, ktorý uspokojí každý projekt každého zákazníka.

Paper selector

Home » Výrobky z papiera » Papiere

Pevná tradícia

Vždy sme sa riadili kvalitou, ktorú dôsledne ponúkame v každom materiáli a v každom výrobku, ktorý dodávame. Vďaka výberu z viac ako 800 odtieňov bielej a ešte viac farieb je výťažnosť tlače vždy vynikajúca a spoľahlivá pri akejkoľvek aplikácii. Ponuka spoločnosti Fedrigoni je spojená so službami, ktoré poskytujeme na najvyššej úrovni, čo zabezpečuje priamu a rozsiahlu distribúciu po celom svete.

Papiere pre obaly

Papiere pre obaly

Obal je základnou súčasťou identity značky. Spoločnosť Fedrigoni vyrába papier na luxusné obaly, od boxov po nákupné tašky, od mimoriadne elegantných povrchových úprav až po najexkluzívnejšie obaly. Vyberte si zo širokej ponuky farieb a kombinácií. Vyberte si najvhodnejšiu hrúbku a povrchovú úpravu pre váš projekt. Použite reliéf, ktorý zvýrazní váš výrobok a vašu značku.

 

Nájdite správny papier pre svoje obaly
Ochrana značky

Ochrana značky

Riešenia na ochranu a bezpečnosť značky zachovávajú pravosť a exkluzivitu výrobku a zároveň chránia značku pred napodobeninami či falzifikátmi. V priebehu rokov spoločnosť Fedrigoni realizovala inovatívne a diverzifikované nápady, pričom neustále venovala pozornosť ich vplyvu: množstvo materiálov a rôzne funkcie proti napodobňovaniu a falšovaniu, ktoré ponúkame, nás dnes stavajú do pozície referenčného hráča v tomto type projektov, čo umožňuje reagovať špecificky na každú požiadavku.

 

Preskúmajte riešenia proti falšovaniu
Špeciálne vlastnosti

Špeciálne vlastnosti

Papier sa môže používať v mnohých oblastiach, niekedy si preto vyžaduje špeciálnu úpravu v závislosti od kontextu: môže to byť klasický alebo perleťový náter alebo vlastnosti ako odolnosť proti poškriabaniu, proti plesniam, proti mastnote či voči vode. Špecializujeme sa na poskytovanie materiálov so špeciálnymi vlastnosťami. Tie už môžu byť prítomné v niektorých kolekciách papierov alebo ich možno pridať k papierom, ktoré ich nemajú, a vytvoriť tak špecifické riešenie.

 

Objavte špeciálne vlastnosti
Projekty na mieru

Projekty na mieru

Ak sa papier, ktorý si želáte, nenachádza v našom portfóliu, zvážte výrobu na mieru. Vďaka nášmu know-how vás spoločnosť Fedrigoni môže viesť k vytvoreniu výrobku na mieru, a to buď kombináciou existujúcich farieb, textúr a povrchových úprav, alebo vytvorením vlastných. Či už ide o papier alebo samolepiaci papier, každý zákazník môže popustiť uzdu svojej kreativite a vytvoriť dokonalé riešenie pre svoj projekt.

 

Buďte kreatívni

Kreatívne aplikácie

Papier sa strihá, tlačí, skladá, aby dal tvar vašej kreativite. Každý papier a rôzne špeciálne prvky sú povrchom značky alebo príbehu. Papier je nosičom, aby nákupné tašky mohli niesť luxusný tovar. Krabice a obaly vytvárajú nezabudnuteľné zážitky pri rozbaľovaní. Pozvánky a brožúry hovoria hlasnejšie. Knihy prenášajú čitateľov do svojho vesmíru. 

Publikácie

Publikácie

Obaly

Obaly

Firemná komunikácia

Firemná komunikácia

Inovácie

Inovácie

Používame najmodernejšie technológie na vytváranie vysokokvalitných výrobkov s čoraz menším vplyvom na životné prostredie: vyrábame naše papiere tak, aby boli recyklovateľné a obnoviteľné, čím vznikajú nové materiály.  

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok alebo ďalších informácií sme vám k dispozícii: staćí vyplniť nasledujúci formulár