Ochrana značky
 

Ochrana značky

 

Riešenia na ochranu a zabezpečenie značky môžu chrániť pravosť a exkluzivitu výrobku a chrániť značku pred napodobeninami a falzifikátmi. Rôzne funkcie proti falšovaniu a falšovaniu nás dnes radia medzi referenčných hráčov.

Home » Výrobky z papiera » Brand Ochrana značky – papierové riešenia

Prístup na mieru

Typy použitia sú najrôznejšie, preto spoločnosť Fedrigoni ponúka rôzne stupne zabezpečenia v závislosti od potrieb, počnúc materiálmi rozpoznateľnými na dotyk alebo etiketami, ktoré potvrdzujú vysledovateľnosť a obmedzenú výrobu výrobku. Riešenia siahajú od holografických etikiet po detaily viditeľné len odborným okom alebo prostredníctvom špecifických technológií až po ešte sofistikovanejšie ochranné výtvory, ako je použitie exkluzívnych farieb, personalizovaných vodoznakov alebo vlákien zabudovaných do zmesi papiera. 

Samolepiace riešenia

Samolepiace riešenia

Svet samolepiacich produktov Fedrigoni ponúka všetky druhy bezpečnostných riešení na ochranu vašej značky a vašich produktov: s materiálmi odolnými voči manipulácii, delaminujúcimi alebo mimoriadne zničiteľnými, s viditeľnými a neviditeľnými vláknami až po rôzne riešenia pre víza a poštové pečiatky.

 

Objavte Fedrigoni Self-Adhesives
Vzorkovník

Vzorkovník

Chcete riešenie, ktoré bude ešte lepšie spĺňať vaše potreby? Kliknite na odkaz nižšie:

Objavte box so všetkými riešeniami
Papiere na mieru

Papiere na mieru

Široký výber papierov v kombinácii s flexibilitou a rozmanitosťou materiálov Fedrigoni umožňuje vytvárať projekty šité na mieru, ktoré dokážu uspokojiť potreby každého zákazníka: možnosti sú skutočne nekonečné. 

Technológie a postupy

Technológie a postupy

K dispozícii sú rôzne technológie, ktoré vo vzájomnej kombinácii zvyšujú úroveň zložitosti, a teda aj ochrany: v skutočnosti sa vytvárajú jedinečné riešenia, ktoré je ťažké alebo nemožné reprodukovať a falšovať. Niektoré vlastnosti sú dosiahnuteľné len v papierni, pričom mnohé riešenia sú integrované do zmesi papiera, čím sa zabezpečuje jeho recyklovateľnosť.

Prístup na mieru

Prístup na mieru

Každá značka si vyžaduje riešenia, ktoré zaručujú maximálnu bezpečnosť a silnú identitu. Spoločnosť Fedrigoni podporuje dizajnérov a tlačiarov tým, že ponúka širokú škálu papierov s vysokými technologickými možnosťami na vytvorenie riešení ochrany značky na mieru. Môžete si vybrať rôzne bezpečnostné prvky, ktoré sa dajú použiť samostatne alebo navzájom kombinovať, aby sa dosiahla vyššia ochrana, pričom sa vždy zabezpečí najvyššia úroveň estetiky v kombinácii s najlepším výkonom.

Príbeh storočí

Príbeh storočí

Od vynájdenia vodoznaku má spoločnosť Fedrigoni stáročné skúsenosti s výrobou bankoviek a ochranných papierov, pričom jej oddelenia výskumu a vývoja sa neustále zaoberajú vývojom nových produktov a inovatívnych bezpečnostných riešení na mieru. Konsolidované zručnosti a špičkové technické možnosti nám umožňujú ponúkať riešenia, ktoré pokrývajú všetky požadované úrovne ochrany.

Odvetvia, v ktorých pôsobíme

Okrem opatrení na boj proti falšovaniu dokladov, šekov, cenných papierov a vstupeniek existuje množstvo odvetví, v ktorých sa používajú riešenia na ochranu značky, a ich počet sa neustále zvyšuje. Od módy a luxusu, šperkov a hodiniek, vín a liehovín, exkluzívnej gastronómii, kozmetiky a parfumov, liekov, elektronických zariadení, pričom sa nezabúda na všetko, čo súvisí so zábavou a kultúrou vrátane múzeí a výstav. Špičkové technické zručnosti a schopnosti skupiny Fedrigoni Group zaručujú včasnú reakciu na každom trhu a najvhodnejším spôsobom reagujú na každú výzvu. 

 

Explore Fedrigoni Self-Adhesives