Obaly pre e-commerce
 

Obaly pre e-commerce

 

Inovatívne riešenia na báze papiera vhodné na rôzne aplikácie, najmä na balenia pre elektronické obchody. S funkciami, ktoré zabezpečujú ochranu, pevnosť a poskytujú prémiový zážitok od doručenia až po rozbalenie 

Home » Výrobky z papiera » Obaly pre e-commerce

Modularny systém, vyrobený z papiera 

Toto riešenie demonštruje možnosti papiera a jeho obehovosť. V jednom vonkajšom puzdre sa nachádza samoskladací mechanizmus, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu tovaru vo vnútri. Vnútro je rozdelené na niekoľko 100 % papierových boxov podľa veľkosti a množstva prepravovaných výrobkov. Výsledkom je modularita: rôzne možné kombinácie vhodné pre rôzne odvetvia a typy výrobkov, od kozmetického priemyslu až po víno a liehoviny. 

Zážitok s rozbaľovania

Zážitok s rozbaľovania

Keď nakupujete online, prvou vecou, ktorej sa po obdržaní produktu dotknete, je obal: papier. Je to nesporne hmatový zážitok, ktorý okamžite vyjadruje hodnotu a osobitosť zakúpeného výrobku. Tento dotyk by mal zároveň čo najlepšie vyjadrovať komunikačný cieľ značky pri rozbaľovaní.

Online nakupovanie by malo byť cirkulárne

Online nakupovanie by malo byť cirkulárne

Monomateriál vyrobený 100 % z papiera, ktorý je recyklovateľný a výrazne znižuje množstvo produkovaného odpadu. Koncept je skladací a prispôsobiteľný mnohým veľkostiam, čím sa minimalizuje materiál, a teda aj celková hmotnosť, čo má vplyv na náklady na dopravu, a teda aj na zníženie emisií CO2.
 
To všetko sa dá dosiahnuť správnym papierom, ktorý je zaručene najkvalitnejší a najkrajší, použitím prestížnych povrchových úprav a obmedzením použitia atramentu na minimum.

Design Smart

Neustále inovujeme, aby sa originalita papiera mohla prispôsobiť každému novému dizajnovému projektu. Nespočetné kombinácie farieb a povrchových úprav nám umožňujú podporovať dizajnérov pri realizácii ich nápadov. Skúsenosti sa dajú prispôsobiť vďaka riešeniam vyvinutým skupinou Fedrigoni, ako sú voňavé papiere, systémy na ochranu značky, tepelne tvarovaná buničina a povrchové úpravy, ktoré robia papier antivírusovým alebo odolným voči vlhkosti.

 

Výber papiera

Koordinované balenia ďalšej úrovne

Ak chcete čo najlepšie komunikovať svoju značku, preskúmajte náš sortiment. Pre firemnú komunikáciu môžete zladiť obálky, grafické sady a rôzne propagačné materiály. Na vytvorenie wow efektu možno jedinečné nápady podporiť rôznymi povrchovými úpravami, textúrami alebo dokonca voňavým papierom.

 

Objavte všetky špeciálne funkcie
Udržateľnosť

Udržateľnosť

Naším poslaním je byť partnerom, ktorého si vyberajú značky, kreatívci, spracovatelia a tlačiarne, a to prostredníctvom poskytovania udržateľných prémiových produktov a vynikajúcich skúseností zákazníkov. Zaručujeme rovnakú prémiovosť a záväzok konať zodpovedne v globálnom meradle, s kanceláriami a skladmi po celom svete.

 

Zistite viac k záväzku našej skupiny

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok alebo ďalších informácií sme vám k dispozícii: staćí vyplniť nasledujúci formulár