Papier. Bodka.

Papier. Bodka.

Fedrigoni Special Papers je srdcom výroby kvalitných papierov pre tlač, vydavateľstvá, etikety, publikácie, obaly a pre ďalšie spracovanie papierov.
Miesto, kde vyrábame viac ako 2500 produktov, s využitím našich bohatých skúseností a znalostí, v našom jedinečnom štýle.


Rovnaká kvalita na celom svete

Produkty spoločnosti Fedrigoni Special Papers sú dostupné po celom svete vďaka integrovanému logistickému systému so siedmimi pobočkami v Taliansku, šiestimi obchodnými pobočkami v Európe, dvoma v Ázii a jednej v Južnej Amerike. Takto sme našim zákazníkom na dosah nech sú kdekoľvek.Váš papier sa musí ešte vytvoriť

Budúcnosť, v ktorú veríme, je navrhnutá podľa vašej tvorivosti. Aby sme vám pomohli vytvoriť presne to, čo ste mali na mysli.
 
Spoznajte všetky naše papiere

Pozrite sa.

Štruktúra našich papierov vždy rozpráva príbeh. Jednoduchý. Prirodzený. Konzistentne autentický.

Započúvajte sa.

Zvuk nedokonalého ťahu ceruzky, ktorá sa jemne kĺže po jemných neviditeľných drážkach na povrchu. Drsných, hladkých a skutočných.

Privoňajte si.

Vôňa celulózy. Spoznávate ju?

Dotknite sa.

Vaša kreativita sa formuje z nekonečných možností prázdnej stránky.
Všetko, čo sa udialo. Pre všetko, čo ešte má prísť.

Všetko, čo sa udialo. Pre všetko, čo ešte má prísť.

Fedrigoni Special Papers je taliansky príbeh o výrobe papiera, ktorý sa píše už 125 rokov.
Príbeh, ktorý bol vždy sprevádzaný tými najlepšími projektami od najlepších dizajnérov a každej myšlienke dodal jedinečnosť.

Materiály, z ktorých sme vyrobené

Vo Fedrigoni má udržateľnosť dlhú históriu. Pozornosť venovaná procesom s nízkym dopadom na životné prostredie je dlhodobou súčasťou nášho spôsobu práce.
Investujeme do inovácií a technológií, aby naša ponuka produktov spĺňala neustále prísnejšie kritériá ESG. Snažíme sa zlepšovať každý deň, v našich materiáloch, našej inšpirácii a našich ľuďoch.

AKO TO ROBÍME]
Materiály, z ktorých sme vyrobené
Od odborníkov k odborníkom

Od odborníkov k odborníkom

Výber čo len jediného produktu zo sortimentu Fedrigoni papierov si vyžaduje rozhovor medzi odborníkmi.
Medzi niekým, kto vie ako robiť papier a niekým, kto si vie vybrať. Inšpirácia, ktorá presahuje hranice medzi výrobcom a zákazníkom.