Savile Row Pinstripe

Savile Row Pinstripe

Uncoated Colours

Papiere bez povrchovej úpravy a lepenky z farebnej buničiny s účinkom textílie. Vyrába sa z: 60 % bezdrevnej buničiny ECF, 20 % bavlnených vlákien a 20 % textilných vlákien a má certifikát FSC®.

Odporúčané na stránke 347 z PaperBox

Finishings:

  • Textile

Environmental Features:

1 Možnosti sérií:

Formát (cm):

Gramáž (g/m²):

  • B1
  • 100
  • 200
  • 300
Savile Row

Savile Row

Savile Row je kolekcia prírodných papierov a kartónov pripomínajúcich vzor luxusných textílií. Kolekcia je pomenovaná podľa slávnej londýnskej ulice, kde sídlia najlepší krajčíri na svete. Sú vyrobené zo 60 % z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free), z 20 % z bavlny a z 20 % z textilných vlákien s certifikáciou FSC®. Kolekcia pozostáva z troch variantov vyrobených pomocou technologicky vyspelých riešení: Plain, s mierne zdrsneným povrchom, dostupná v šiestich farbách. Twid: s ražbou ikonickej štruktúy tvídovej textílie, k dispozícii v siedmich farbách. Pinstripe: s jemným svetlým pruhovaaním farbeným v hmote: tieto papiere spájajú eleganciu s technicko-funkčnými vlastnosťami a sú ideálne na luxusné knižné projekty, komerčné tlačoviny a kancelárske potreby. V módnom priemysle sú veľmi obľúbené.

Zistiť viac

Súvisiace produkty:

Savile Row Plain

Uncoated Colours
Alternative Fibers Cotton ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence

Savile Row Tweed

Uncoated Colours
Acid Free Cotton ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára