Splendorgel

Uncoated Whites

Hladký ako zrkadlo, technický, prírodný a ekologický Splendorgel je kolekcia papierov a kartónov so zamatovo satinovaným povrchom. Dostupná v jasne bielej extra white a slonovinovej ivory. Vyrobená z ekologicky šetrnej buničiny ECF (Elemental Chlorine Free) s certifikáciou FSC®.
Tento papier môžete použiť pre akýkoľvek typ tlače – ofset, digitálnu tlač na báze tonerov, HP Indigo tlač s istotou, že bude vždy dokonalá.
Rovnako je ideálny pre obaly, materiálov pre vizuálnu identitu a komunikáciu vašej značky, etikety, obálky a prémiové katalógy, či brožúry. Gramáže v rozpätí 85 a 100 g/m2 sú vhodné najmä pre hlavičkový a dopisný papier. Od 230 g/m2 vyššie dostávajú v produkčnej fáze strojové laminovanie. Kompletne biologicky odbúrateľné a recyklovateľné.

Nájsť SPLENDORGEL na strane 219 z PaperBox, množstvo UNCOATED WHITES.

Séria značiek:

Splendorgel Extra White

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life

Splendorgel Avorio

Uncoated Whites
Acid Free ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence Long Life
Splendorgel

Splendorgel

Splendorgel je kolekcia satinovaných papierov a kartónov s extra hladeným povrchom, vyrobených z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free) s certifikáciou FSC, K dispozícii v odtieňoch Ewxtra White a Avorio. Splendorgel je ideálny materiál na luxusné publikácie, etikety a tiež na variabilné obaly pre dizajnové materiály alebo brožúry.
Gramáže 85 a 100 g/m2 sú vhodné najmä na hlavičkové papiere a dopisné papiere. Hmotnosti nad 230 g/m2 sa kašírujú priebežne v stroji. Úplne biologicky rozložiteľný a recyklovateľný papier.
Splendorgel: „šampión“ v hladkých nenatieraných papieroch.

Zistiť viac
Diptyque Advent Calendar

Ukážka

Diptyque Advent Calendar

High quality and sophisticated advent calendar, all made in board and paper, which reveals, when opening its doors, a Diptyque fragrance collection in 25 rigid drawers all wrapped and lined with Fedrigoni paper.
Zistiť viac

Podobné značky:

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára