Savile Row

Uncoated Colours

Mayfair, Central London.
Anglické krajčírstva na ulici, kde na streche budovy Beatles usporiadali svoj posledný koncert. Savile Row je špeciálna kolekcia papierov vyrobených z FSC® certifikovaných vlákien, so 40 % podielom textilných vlákien a bavlny, ktorá vytvára skutočný efekt hladkej, pruhovanej a tvídovej textílie.
Slávne anglické krajčírske látky žijú dodnes, na papieri, vďaka špeciálnej patentovanej technológii. Jednoducho elegantné.

Nájsť SAVILE ROW na stranách 347, 357, 383 z PaperBox, množstvo UNCOATED COLOURS.

Séria značiek:

Savile Row Pinstripe

Uncoated Colours
Acid Free Cotton ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence

Savile Row Plain

Uncoated Colours
Alternative Fibers Cotton ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence

Savile Row Tweed

Uncoated Colours
Acid Free Cotton ECF (Elementhal Chlorine Free) FSC® Mix Heavy Metal Absence
Savile Row

Savile Row

Savile Row je kolekcia prírodných papierov a kartónov pripomínajúcich vzor luxusných textílií. Kolekcia je pomenovaná podľa slávnej londýnskej ulice, kde sídlia najlepší krajčíri na svete. Sú vyrobené zo 60 % z čistej ECF buničiny (Elemental Chlorine Free), z 20 % z bavlny a z 20 % z textilných vlákien s certifikáciou FSC®. Kolekcia pozostáva z troch variantov vyrobených pomocou technologicky vyspelých riešení: Plain, s mierne zdrsneným povrchom, dostupná v šiestich farbách. Twid: s ražbou ikonickej štruktúy tvídovej textílie, k dispozícii v siedmich farbách. Pinstripe: s jemným svetlým pruhovaaním farbeným v hmote: tieto papiere spájajú eleganciu s technicko-funkčnými vlastnosťami a sú ideálne na luxusné knižné projekty, komerčné tlačoviny a kancelárske potreby. V módnom priemysle sú veľmi obľúbené.

Zistiť viac
Mountain Wuyi

Ukážka

Mountain Wuyi

Hot foil stamping
Zistiť viac

Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára